"Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні", Левко Лук'яненко

"Навіщо ми, друзі, тут голови морочимо. На біса обмундировувати і озброювати цих хохлів. Всі вони — зрадники! Що більше в Дніпрі втопимо, то менше доведеться до Сибіру після війни засилати", - маршал Радянського Союзу Георгій Жуков.

Ця книга Левка Лук’яненка розкриває правду про роль Жукова у нищенні українців під час Другої світової війни.

Левко Лук’яненко – один із тих, чиє ім’я закарбовано в українській історії: політв’язень радянського режиму, дисидент, учасник Української Гельсінської групи та політичний діяч незалежної України, Герой України, письменник, автор Акту про Незалежність України. Він був депутатом I, II, IV та V скликань, але у 2007 році вирішив остаточно піти з політики.

Засуджений у 1962 році до смертної кари, він перебував у камері смертників 72  дні й кожної миті очікував розстрілу. Його вирок врешті змінили: життя обміняли на 15 років ув’язнення. Але навіть побувавши за півкроку до смерті, Левко Лук’яненко не зрікся своїх переконань і не змінив свого способу життя. Він і далі провадив активну підпільну роботу, виношував плани, писав програми підпільних організацій, згуртовував навколо себе людей. Левко Лук’яненко провів 27 років в радянських тюрмах та концтаборах.


Хочете взяти книгу - пишіть (тисніть на іконку):


                    


Повернутися до спільнокниги "4UBook"

Немає коментарів:

Дописати коментар