Спільнокнига "4UBook"


Книги – морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хто і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.

Іван Франко

Задля власного ж розвитку ми маємо ділитися досвідом, знаннями та речами, які збагачують нас інтелектуально й духовно, розширюють кругозір. Так було завжди. Тому те, що сьогодні називається "шерінгом" - не новинка. Люди вже давно обмінювалися книгами, платівками, аудіокасетами і т.д. Понад те, Інтернет, мобільні додатки та служби експрес доставки дають можливість вивести спільне користування товарами й послугами на новий рівень.

Книга, без перебільшення, є одним із найбільших чудес та скарбів, яке створило людство. На своєму блозі я вирішив викласти список улюбленої літератури, якою готовий ділитися із добрими людьми, котрі дійсно хочуть читати. Список буде поповнюватися, адже зараз це ті книжки, які є зі мною у Згурівці. Тому я би скоріше назвав його бібліотекою націоналіста :-)

Отже, друзі, моя бібліотека відкрита для Вас!

Хочете взяти книгу - пишіть мені (тисніть на іконку):


                    

Книгами ділюся з тими:

1. кого знаю (хоча б віртуально);
2. хто справді читатиме;
3. хто оперативно повертатиме;
4. хто бережно ставиться до книги.

З.І. Для переходу на сторінку книги натискайте на її назву.


Спільнокнига "4UBook":


"Очима районного гебіста", Володимир Ушенко


Автобіографічна сповідь офіцера-оперативника КДБ з українськоїглибинки про органи державної безпеки зразка 80-х – 90-х рр. минулого століття, в якій описано методи, оперативні дії та заходи, що їх застосовували чекісти проти власного народу, щоб тримати його в покорі страхом невідворотного покарання, масовими чи вибірковими репресіями аж до фізичного знищення непокірних.

Надзвичайно цікава тим, що у 80-х роках автор працював у Згурівському районі, тому навіть зі зміненими іменами та без прізвищ зрозуміло, про кого й про що розповідає колишній гебіст.


"Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні", Левко Лук'яненко


Ця книга Левка Лук’яненка розкриває правду про роль Жукова у нищенні українців під час Другої світової війни.

Левко Лук’яненко – один із тих, чиє ім’я закарбовано в українській історії: політв’язень радянського режиму, дисидент, учасник Української Гельсінської групи та політичний діяч незалежної України, Герой України, письменник, автор Акту про Незалежність України. Він був депутатом I, II, IV та V скликань, але у 2007 році вирішив остаточно піти з політики.
"Холодний Яр", Юрій Горліс-Горський


Документальний роман Юрія Горліса-Горського "Холодний Яр" - твір виняткової сили, прочитавши який, людина навряд чи зможе залишитися тією самою.

Книга розповідає про збройну боротьбу за Українську державу під жовто-блакитним прапором УНР та чорним прапором Холодного Яру, на якому було написано: "Воля України – або смерть!" Події відбуваються на теренах сучасних Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей, у Києві, Полтаві й на території тодішньої Польщі.


"За волю України", Віктор Ревегук


Нариси історії повстансько-партизанської боротьби на Полтавщині в 1917 – 1923 роках.

“За радянських часів тема українського повстанського руху з відомих причин була закритою. Офіційна історіографія однозначно трактувала повстанську боротьбу в Україні як вияв “українського буржуазного націоналізму”, “куркульський бандитизм” тощо. Це і не дивно, адже будь-який окупант прагнення поневолених до свободи називав “бандитизмом”. Лише за умов державної незалежності України широкому загалу повертаються вирвані сторінки нашої історії, історії трагічної і водночас героїчної”, – підкреслює автор у вступному слові.

"Націоналізм", Дмитро Донцов


Головний твір видатного українського мислителя, ідеолога українського націоналізму - Дмитра Донцова. В творі автор визначає причини занепаду української державницької думки та окреслює шляхи досягнення національного ідеалу.

Дмитро Донцов відомий український філософ і політик перший в Україні виступив з ідеями, що були протиставлені Марксизму (що набув популярності в Європі) та демократизму (який пропагувався, в Україні, у роботах Драгоманова).

"Степан Бандера", Микола Посівнич


Степан Бандера. Хто він? Герой? Зрадник? Символ? Дискусії навколо цієї яскравої та суперечливої особистості не вщухатимуть ще довго.

У книзі Микола Посівнич описав, якою людиною був Степан Бандера, розповів про його біографію, політичний та історичний шлях. В книзі спростовані багато міфів, які тяжіють над Степаном Бандерою, та розказано деякі маловідомі факти. Книга орієнтована на пересічного читача.

Книга історика та письменника Миколи Посівнича "Степан Бандера" є частиною серії "Українці: історія нескорених".

"Моє життя та робота", Генрі Форд


Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечним залишається те, що сенсом його життя була робота. Понад усе Форд прагнув створити машину,яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення й майбутніх поколінь, які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи.

Ця книга - історія його успіху та життя.

"Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)", Том 1. Володимир Сергійчук


У пропонованій збірці документів з колишніх таємних архівів розповідається про життя і діяльність Голови Революційного Проводу Організації Українських Націоналістів Степана Бандери, сто років від дня народження якого виповнилося 1 січня 2009 року.

Видання розраховане на всіх, хто цікавиться постаттю Степана Бандери та історією українського національно-визвольного руху в XX столітті. Том 1.

"Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)", Том 2. Володимир Сергійчук


У пропонованій збірці документів з колишніх таємних архівів розповідається про життя і діяльність Голови Революційного Проводу Організації Українських Націоналістів Степана Бандери, сто років від дня народження якого виповнилося 1 січня 2009 року.

Видання розраховане на всіх, хто цікавиться постаттю Степана Бандери та історією українського національно-визвольного руху в XX столітті. Том 2.

"Чорна книга комунізму. Злочини, терор і репресії", Стефан Куртуа, Ніколя Верт, Жан-Луї Панне, Анджей Пачковський, Карел Бартошек, Жан-Луї Марголен


Чи не найцінніша книга у моїй бібліотеці.

Чорна книга комунізму з’явилася, за твердженням її провідного автора Стефана Куртуа, як своєрідна реакція на дивний стан однобічного підходу до проблем тоталітаризму в світі, коли численні дослідники й політики ретельно займалися проблемами нацизму, а тим часом комунізм, як страхітлива світова практика та ідеологія ХХ ст., дотепер не дочекався міжнародного морального та кримінального трибуналу. Більше того, послідовники, а навіть найбільші злочинці цієї системи в деяких країнах, зокрема в Азії, продовжують свою практичну діяльність.

"Провал: таємниці київського життя", Георгій Бурсов


Політичний детектив. Автор за допомогою сатирико-епатажних прийомів описує політичну та духовну схожість, тотожність злочинів проти людяності радянських більшовиків та німецьких націонал-соціалістів.

"Микола Міхновський: Життя і Слово", Федір Турченко


У монографії вперше в українській історіографії досліджено життєвий шлях, світогляд та громадсько-політичну діяльність одного з найвидатніших діячів українського самостійницького руху Миколи Івановича Міхновського (1873-1924).

На основі широкої джерельної бази, зібраної буквально по крихтах в різних архівосховищах України, відтворено біографію М.І. Міхновського, розвінчано багато історіографічних міфів навколо цієї непересічної особистості

"Многії літа. Благії літа. Заповiдi 104-рiчного Андрiя Ворона – як жити довго в щастi i радостi", Мирослав Дочинець


Маємо унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної і водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудована на тонкій інтуїції і вивірена 100-літнім досвідом, вона з користю прислужиться кожному.


"Вірші з війни", Борис Гуменюк (розширена видання)


Розширене видання збірки поезії "Вірші з війни" Бориса Гуменюка, подарована автором під час творчого вечора у Згурівці.

Про війну і душу сьогодні можна писати тільки так, як пише Борис Гуменюк. Саме за збірку «Вірші з війни» автор став лауреатом літературної премії ім. В. Свідзінського. І саме таким поетам віриш, адже Борис Гуменюк вважає своїм кредо "життя як творчість і творчість як життя", – найкращий тому доказ те, що більшість віршів цієї збірки написані під свист ворожої артилерії в с. Піски, де Борис тримає лінію оборони у складі добровольчого батальйону ОУН.


"Вірші з війни", Борис Гуменюк (перше видання)


Перше видання збірки поезії "Вірші з війни" Бориса Гуменюка, подарована автором під час творчого вечора у Згурівці.

В 2006 року Борис Гуменюк став членом Національної спілки письменників України, автор книжок "Лук'янівка", "Острів" та зовсім свіжої книги "Вірші з війни" (2014 р.), яка стала бестселлером на Форумі видавців у Львові. Б. Гуменюк також відомий, як автор проекту "Українські книги — українським тюрмам", Координатор проекту "Інша література".

Немає коментарів:

Дописати коментар