неділя, 24 серпня 2014 р.

Нас чекає парад Перемоги у Севастополі!

Херсонська область, серпень 2012 р. Україна прекрасна!
Дорогі друзі, українці!

Сьогодні ми святкуємо головне свято нашої держави - День Незалежності України. Всі ми розуміємо, що цьогоріч Україна переживає найскладніші часи від дня проголошення незалежності. В Україні війна, горить наша земля, яка окроплена кров'ю та потом наших предків, ворог топче їх могили і вбиває наших синів, батьків, чоловіків, братів та побратимів!

Вся історія України полягає в тому, що наш народ бореться за право жити на своїй Богом даній землі, розмовляти рідною мовою, сповідувати споконвічні українські традиції; український народ бореться за незалежність своєї держави. Вважаю, що саме сьогодні ми переживаємо кульмінацію цієї боротьби.

Минуло багато віків спротиву і українці боролися проти різних загарбників, які хотіли панувати над нами. Але в основному наші предки воювали саме проти того агресора, який сьогодні розв'язав війну на Сході України, проти того, хто ще вчора називав нас "братом", а сьогодні встромив у спину ножа!

Ми знаємо цього ворога в обличчя - це Російська Федерація. Це штучна імперія, яка в личинах різних державних утворень всю свою історію займалася тим, що перетворювала інші народи й нації на своїх васалів та рабів. Але ця імперія, як кровожерливий варвар не вчить історію і не робить з неї висновки. Московська імперія не розуміє, що український народ незламний, а його дух непереможний. Агресор забув, що через декілька століть після того, як по-варварському та підступно була спалена Запорізька Січ, українці встали з колін і гуртом - від Заходу до Сходу почали створювати свою державу. Агресор забув про невелику, але згуртовану Українську Повстанську Армію, яку протягом декількох десятиліть не могла перемогти найбільша і найсильніша армія світу - радянська армія. Зараз ми маємо іншу армію і це одна з найсильніших у армій світу по духу.

Наші предки показали нам приклад незламності, наші генії дали нам неоціненні настанови і сьогодні всі ми маємо бути згуртовані та рішучі. Саме сьогодні йде фінальна боротьба за езалежність України, саме сьогодні від нас залежить, якою мовою будуть розмовляти наші діти і які культурні цінності будуть сповідувати наші внуки.

В цей святковий день хочу подякувати нашим Героям та тим, хто їх чекай й допомагає! Мова йде не про тих, хто купив собі це звання чи отримали "по блату", мова про тих, хто потом та кров'ю прямо зараз, зі зброєю в руках відстоює Україну, тим хто отримує це звання посмертно.. Дякую тим, хто останніми сила, чим може допомагає хлопцям, дякую тим, хто просинається щоранку та засинає щоночі із думкою: "як він там"!

Зі святом Вас, друзі! Миру, здоров'я, добробуту та щастя кожному з Вас! Вірю і знаю: правда переможе - Україна переможе! Не зупиняймося ні на хвилинку, немає часу на відпочинок! Пам'ятаймо: нас чекає парад Перемоги у Севастополі!

Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою, Євген Чубук!

Немає коментарів:

Дописати коментар