Перше видання збірки поезії "Вірші з війни" Бориса Гуменюка, подарована автором під час творчого вечора у Згурівці.

В 2006 року Борис Гуменюк став членом Національної спілки письменників України, автор книжок "Лук'янівка", "Острів" та зовсім свіжої книги "Вірші з війни" (2014 р.), яка стала бестселлером на Форумі видавців у Львові. Б. Гуменюк також відомий, як автор проекту "Українські книги — українським тюрмам", Координатор проекту "Інша література".

30 листопада 2013 року був серед тих, хто зібралися на Михайлівській площі в Києві. Наступного дня серед перших був побитий "Беркутом" у Будинку письменників та згодом 19 січня і 18 лютого на вулиці Грушевського.

13 березня 2014 поставив свій підпис під "Заявою від діячів культури України до творчої спільноти світу", у зв'язку із російською агресією в Україні.

Свою війну проти російського окупанта за цілісність України Борис Гуменюк почав улітку 2014 із добровольчого батальйону "АЗОВ", потім був заступником командира батальйону "ОУН" (позивний "Кармелюк"), а зараз із побратимами-ОУНівцями на базі 81 десантно-штурмової бригади ЗСУ (81 ДШБ) формують 5 батальйонну тактично-розвідувальну групу (5 БТРГ).Хочете взяти книгу - пишіть (тисніть на іконку):


                    


Повернутися до спільнокниги "4UBook"

Немає коментарів:

Дописати коментар