суботу, 6 січня 2018 р.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі земляки! Приміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Нехай у новому році Господь допомагає Вам у всіх гідних починаннях, нехай Різдвяна зірка осяює життєвий шлях, а ясна посмішка долі купає у променях щастя та любові.

Різдво Христове - родинне свято. Цього дня українці збираються разом зі своїми рідними. За святковим столом згадають тих, кого вже немає та вітають тих, хто навколо. У ці святкові дні Господь дає змогу насолодитися родинним теплом усім, хто через обставини не завжди його має. Він спонукає очиститися від  старих образ і перепросити тих, кого образили, подякувати всім, хто підтримав у скруті.

Друзі, від щирого серця бажаю Вам мирного неба та родинного затишку, достатку, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай у Ваших домівках панують взаєморозуміння й злагода, а у серцях горить вогонь віри та любові, надії та оптимізму, сили духу та невичерпної енергії! Нехай світло Різдва Христового розсіє пітьму, а добро візьме гору над злом. Нехай Господь береже Україну, а українська нація міцніє й звеличується!

Щасливих Вам свят, бадьорого настрою, смачної куті та Господньої ласки!

Євген Чубук, депутат Київської обласної ради від Згурівщини

Немає коментарів:

Дописати коментар