неділя, 22 липня 2018 р.

Про дороги і дискримінаційну політику голови Згурівської РДА по відношенню до громад Згурівщини

Цьогоріч Згурівська РДА подала на співфінансування з обласного бюджету 7 проектів ремонту та реконтсрукції доріг у Згурівському районі.

Я не знаю, за яким принципом головою РДА вибиралися подані селищним і сільськими головами проекти, але серед тих 7 обраних немає ЖОДНОЇ дороги по смт.Згурівка (селищна рада подавала аж 5), не враховані й проекти Новооржицької та Вознесенької сільських рад (2 та 1 відповідно). Хоча у перелік 7 вулиць, які будуть робитися за рахунок обласного бюджету, до прикладу, попали аж 2 вулиці с. Черевки. Я зовсім не проти того, щоб у тих самих Черевках робилося навіть 4 дороги, але має бути справедливість і по відношенню до інших громад району.

Зважаючи на це, зареєстрував депутатське звернення на ім'я голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган із проханням розглянути ще сім наявних, а головне - актуальних проектів реконструкції і ремонту доріг у Згурівському районі на загальну суму 8 млн. 209 тис.грн.

Таке ж звернення на моє прохання подав і голова фракції ВО "Свобода" у Київські облраді Ігор Сабій. Принагідно дякую Ігореві Михайловичу за підтримку!

Олександре Любомировичу, нехай не у цьому, але в наступному році я прошу ПЕРШОЧЕРГОВО включити ці дороги на співфінансування з обласного бюджету. Вимагаю виправити помилку голови Згурівської РДА В.Мозгового, а головне - його дискримінаційне ставлення до громади смт. Згурівка та інших неугодних для районного керівництва громад Згурівщини. Прошу припинити практику вибіркових підходів до вирішення проблем у Згурівському районі (в тому числі за рахунок коштів обласного та державного бюджетів).

Прошу вважати мої пропозиції як ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ із вимогою відновити справедливість та звернути увагу на ті проблеми у Згурівському районі, які потребують Вашого особистого втручання. Переконаний, що люди, які у 2015 році довірили мені представляти їх інтереси в Київській облраді, підтримають мене в такій ініціативі. Сподіваюся на порозуміння з Вашого боку!

Отже, мої пропозиці включають такі об'єкти:
1) Реконструкція дорожнього покриття вулиці Прилуцька в с. Щасливе (Згурівська селищна рада). Кошторисна вартість 1493,436 тис. грн.
2) Реконструкція дорожнього одягу частини вулиці Яблунева ( від вул.Садова до дороги Згурівка-Лизогубова Слобода) в смт Згурівка. Кошторисна вартість 1497,326 тис. грн.
3) Капітальний ремонт частини вулиці Московська ( від ПК0 до ПК5+70) в смт Згурівка. Кошторисна вартість 1499,087 тис. грн.
4) Капітальний ремонт частини вулиці Коцюбинського ( від буд. №16 до буд. №13) в смт Згурівка. Кошторисна вартість 686,285 тис. грн.
5) Реконструкція дорожнього покриття по вул.Першотравнева в с.Нова Оржиця. Кошторисна вартість 1492,619 тис. грн.
6) Реконструкція дорожнього покриття від вул. Польова до вул. Набережна в с. Гречана Гребля (Вознесенська сільська рада). Кошторисна вартість 1499,160 тис. грн.
7) Реконструкція дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с.Нова Оржиця. Кошторисна вартість 1490,009 тис. грн.
1 коментар:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Hương Lâm chuyên cung cấp máy photocopy và dịch vụ cho thuê máy photocopy giá rẻ, uy tín TP.HCM với dòng máy photocopy toshiba và dòng máy photocopy ricoh uy tín, giá rẻ.

    ВідповістиВидалити