неділя, 8 липня 2018 р.

Зі спогадів: згурівський слід у зриві Асоціації з ЄС

Мало хто знає, що у 2016 році через голову Згурівської РДА Валерія Мозгового та конфлікт двох латифундистів (нідерландського та українського с/г підприємств) Парламент королівства Нідерланди (єдиний парламент у ЄС) не давав згоду на ратифікацію Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. До цього подібне вдавалося лише Януковичу. У ситуацію довелося втручалися Адміністрація Президента України і всій державній машині.

До речі, саме через цей земельний конфлікт (ябулком розбрату стали 50 га у с. Пасківщина Згурівського району), який вплинув на міжнародні відносини України і на імідж нашої держави у Нідерландах та ЄС загалом, за фактами службового підроблення (ч. 1 ст. 366 ККУ) та зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 ККУ), проти голови Згурівської РДА відкрито кримінальну справу, яка нині слухається у Згурівському районному суді. Наступне засідання - 7 серпня 2018 р.

Не дивлячись на все це, сьогодні той самий чиновник й досі на роботі. На державній службі. На тій же посаді! Звісно, таке може бути тільки в Україні. Безнаказаність і вседозволеність. А головне - мати гарну "кришу". І нехай увесь світ зачекає :-)

Про саму ситуацію, коли районний чиновник ледь не зірвав підписання важливого міжнародного документу, та її деталі неодмінно напишу спогади і поділюся із Вами, друзі!

Немає коментарів:

Дописати коментар