пʼятниця, 24 січня 2014 р.

Згурівські депутати-регіонали підтримали Януковича та засудили Євромайдан

Для тих згурівчан, які ще думають, що події в країні їх не стосуються! Ви маєте знати правду!

Вчора, 23 січня 2014 р. депутати від партії регіонів Згурівської районної ради заявою фракції «Стабільність і розвиток» офіційно підтримали президента Януковича та будь-які дії уряду в ситуації, що склалася. Це значить, що вони також підтримали дії силовиків, які привели до смертей та каліцтв, це значить, що вони підтримають режим, якщо той буде давити людей танками!

Якщо Ви голосували за цю партію на виборах до місцевих рад і одночасно підтримуєте те, що робить нині влада - можете бути спокійні, депутати районної ради сумлінно виконують вашу волю! Але то просто випадковість.

Якщо ж Ви за них голосували, але обурені діями влади, знайте, Вам плюнули прямо в обличчя! Адже депутати будь-якого рівня повинні представляти інтереси виборців, а не якоїсь однієї сім"ї з краю териконів.

Так чому ж Ви мовчите, чому на печі?? Я не закликаю Вас до якихось дій в Згурівці, я закликаю Вас дати оцінку посіпакам Януковича, які підтримують кривавий режим, закривають школи* в селах району, але наставляють дорогі камери відеоспостереження на центральних вулицях нашого селища. Говоріть про це, розказуйте іншим, задавайте відверті питання "слугам народу" і нічого не бійтеся! Не бійтеся!

* Стосовно шкіл, аби Ви не думали, що то пусті розмови. Відповідно до районного плану модернізації загальноосвітніх навчальних закладів Згурівського району на 2013-2015 роки, нинішня влада району націлена за два роки ліквідувати ШІСТЬ шкіл та дитячих садочків, а також понизити ступінь ще ТРЬОХ сільських шкіл. Хочу звернути увагу, яке визначення дали всьому цьому процесові - модернізація!

Отже школи, які планується ліквідувати:

  • Безуглівська ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Жовтневське НВО «ЗОШ І ступенів – дитячий садок»;
  • Красненський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»;
  • Малоберезанська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Пасківщинське НВО «ЗОШ І ступеня – дитячий садок»;
  • Середівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок».

Школи, ступінь яких планується понизити:

  • Великокрупільська ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Правожовтневський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»;
  • Старооржицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

До чого це все приведе. Звичайно жаль дітей, яким кожного дня доведеться їздити за знаннями у сусіднє село, де поки ще працює школа. Але перше, за що я особисто найбільше переживаю - це доля вчителів, які залишаться без роботи. Куди дітися цим людям? Невже їх чекають в Згурівці, де повністю сформований штат вчителів, чи може в сусідньому селі, де школа реорганізована? Друге - це доля шкільких приміщень, які будуть розвалюватися та розбиратися людьми. А коли буде завдання їх відновлювати - хтось ще й нагріє собі на цьому кишеню.

А от і за "славнозвісна" Заява депутатів фракції «Стабільність і розвиток» Згурівської районної ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні:

Ми, депутати Згурівської районної  ради, члени фракції «Стабільність і розвиток», висловлюємо глибоку стурбованість загостренням суспільно-політичної ситуації в країні, зокрема, останніми подіями, що тривають в Києві з 19 січня 2014 року.

Представники радикально налаштованих організацій та рухів, а також окремі політичні діячі заявляють, що вийшли на вулиці Києва, щоб захистити свої права та свободи. Втім, у жодній цивілізованій країні світу такі кроки не вчиняються шляхом порушення законів та прав інших громадян, тим паче, коли йдеться про їхнє здоров’я, безпеку і життя. Дії,  які супроводжуються насиллям, жорстокістю та агресією, не мають виправдання та повинні бути негайно припинені, а організатори притягнуті до відповідальності.

На жаль, через особисті інтереси представників опозиційних сил страждають прості громадяни, які повірили ефемерним політичним закликам та сьогодні залишилися наодинці з відповідальністю перед законом.

Ми закликаємо опозицію до здорового глузду, дотримання законності та правопорядку. Водночас підтримуємо Президента України та Уряд, які сьогодні роблять усе можливе, для того, щоб зберегти громадянський мир та спокій у державі.

Закликаємо жителів Згурівщини не піддаватися на провокації та екстремістські заклики. Сьогодні як ніколи потрібно об’єднати свої зусилля заради захисту демократії, прав і свобод українців, зберігаючи спокій та розважливість. Тільки це може вберегти Україну від хаосу та свавілля, забезпечити її цивілізований розвиток. 

Джерело: http://zgurivka-rda.gov.ua/ 

Немає коментарів:

Дописати коментар