неділя, 22 липня 2018 р.

Про дороги і дискримінаційну політику голови Згурівської РДА по відношенню до громад Згурівщини

Цьогоріч Згурівська РДА подала на співфінансування з обласного бюджету 7 проектів ремонту та реконтсрукції доріг у Згурівському районі.

Я не знаю, за яким принципом головою РДА вибиралися подані селищним і сільськими головами проекти, але серед тих 7 обраних немає ЖОДНОЇ дороги по смт.Згурівка (селищна рада подавала аж 5), не враховані й проекти Новооржицької та Вознесенької сільських рад (2 та 1 відповідно). Хоча у перелік 7 вулиць, які будуть робитися за рахунок обласного бюджету, до прикладу, попали аж 2 вулиці с. Черевки. Я зовсім не проти того, щоб у тих самих Черевках робилося навіть 4 дороги, але має бути справедливість і по відношенню до інших громад району.

Зважаючи на це, зареєстрував депутатське звернення на ім'я голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган із проханням розглянути ще сім наявних, а головне - актуальних проектів реконструкції і ремонту доріг у Згурівському районі на загальну суму 8 млн. 209 тис.грн.

Таке ж звернення на моє прохання подав і голова фракції ВО "Свобода" у Київські облраді Ігор Сабій. Принагідно дякую Ігореві Михайловичу за підтримку!

Олександре Любомировичу, нехай не у цьому, але в наступному році я прошу ПЕРШОЧЕРГОВО включити ці дороги на співфінансування з обласного бюджету. Вимагаю виправити помилку голови Згурівської РДА В.Мозгового, а головне - його дискримінаційне ставлення до громади смт. Згурівка та інших неугодних для районного керівництва громад Згурівщини. Прошу припинити практику вибіркових підходів до вирішення проблем у Згурівському районі (в тому числі за рахунок коштів обласного та державного бюджетів).

Прошу вважати мої пропозиції як ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ із вимогою відновити справедливість та звернути увагу на ті проблеми у Згурівському районі, які потребують Вашого особистого втручання. Переконаний, що люди, які у 2015 році довірили мені представляти їх інтереси в Київській облраді, підтримають мене в такій ініціативі. Сподіваюся на порозуміння з Вашого боку!

Отже, мої пропозиці включають такі об'єкти:
1) Реконструкція дорожнього покриття вулиці Прилуцька в с. Щасливе (Згурівська селищна рада). Кошторисна вартість 1493,436 тис. грн.
2) Реконструкція дорожнього одягу частини вулиці Яблунева ( від вул.Садова до дороги Згурівка-Лизогубова Слобода) в смт Згурівка. Кошторисна вартість 1497,326 тис. грн.
3) Капітальний ремонт частини вулиці Московська ( від ПК0 до ПК5+70) в смт Згурівка. Кошторисна вартість 1499,087 тис. грн.
4) Капітальний ремонт частини вулиці Коцюбинського ( від буд. №16 до буд. №13) в смт Згурівка. Кошторисна вартість 686,285 тис. грн.
5) Реконструкція дорожнього покриття по вул.Першотравнева в с.Нова Оржиця. Кошторисна вартість 1492,619 тис. грн.
6) Реконструкція дорожнього покриття від вул. Польова до вул. Набережна в с. Гречана Гребля (Вознесенська сільська рада). Кошторисна вартість 1499,160 тис. грн.
7) Реконструкція дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с.Нова Оржиця. Кошторисна вартість 1490,009 тис. грн.
Немає коментарів:

Дописати коментар