пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Результати засідання постійної комісії КОР з питань АПК та земельних відносин від 18 вересня 2018 року

Фото прес-служби Київської обалсної ради
18 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань АПК та земельних відносин. На порядок денний засідання було винесено 12 питань. Коротко по кожному.

1) Комісія заслухала інформацію начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олени Володимирівни Матвієнко про стан епізоотичної ситуації щодо АЧС свиней на території Київської області та вжиті заходи щодо профілактики і запобігання поширення епідемії.

Зважаючи на непоодинокі випадки спалахів АЧС на Київщині та загрозливу тенденцію щодо поширення епідемії, враховуючи те, що найбільше від даної проблеми страждає населення, комісія обговорила шляхи відшкодування із резервних фондів місцевих бюджетів за вилучених від час епідемії свиней та вирішила:

 • доручити Департаменту агропромислового розвитку та Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області відпрацювати питання щодо порядку відшкодування вилучених під час спалаху АЧС свиней на території Київської області з бюджету Київської області та подати відпрацьовані пропозиції на розгляд комісії та сесії Київської обласної ради в термін до 10 жовтня 2018 року.
 • доручити Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації провести із райдержадміністраціями Київщини та місцевими радами роботу щодо відшкодування вилучених під час спалаху АЧС свиней з місцевих бюджетів різних рівнів Київської області. 
Виконавча влада та органи ОМС на місцях мають невідкладно включитися в роботу та забезпечити відшкодування з резервних фондів місцевих бюджетів, що передбачено Постановою КМУ №1003 від 31 жовтня 2012 р. «Про затвердження Порядку відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо небезпечних (карантинних) хвороб» та Постановою КМУ  № 415 від 29 березня 2002 р. «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету».

Щиро дякую доповідачам та членам комісії за гостре розуміння проблематики. Ми у найкоротші терміни маємо зробити все для того, щоб люди у цьому вкрай болючому питанні відчули захищеність з боку місцевої влади. Селяни мають бути впевненими, що у разі враження поголів’я свиней, збитки будуть неодмінно компенсовані з місцевих бюджетів.

Після напрацювання пропозицій комісія неодмінно розгляне їх.

2) Заслухавши звіт Департаменту агропромислового розвитку за II квартал 2018 року про результати виконання Комплексної програми «Розвиток сільського господарства та сільських територій у Київській області на 2018-2019 роки» комісія прийняла непросте, але, як на мене, справедливе рішення:

 • рекомендувати голові Київської обласної ради винести на розгляд сесії питання щодо визнання незадовільною роботу Київської обласної державної адміністрації по виконанню заходів Комплексної програми «Розвиток сільського господарства та сільських територій у Київській області на 2018-2019 роки» за II квартал 2018 року
 • юридичному управлінню виконавчого апарату Київської обласної ради розробити проект рішення щодо визнання незадовільною роботу Київської обласної державної адміністрації по виконанню заходів Комплексної програми «Розвиток сільського господарства та сільських територій у Київській області на 2018-2019 роки» за II квартал 2018 року.

Поясню про причини прийняття такого рішення. Незважаючи на те, що програма була прийнята обласною радою без урахування висновків та рекомендацій профільної комісії, не зважаючи на те, що думка комісії по даній програмі не була врахована, враховуючи те, що у комісії та у мене особисто було багато запитань до програми, ми все ж раділи тому, що за багато років у Київщини таки з’явилася не статистична, а «дієва» програма розвитку АПК та сільських територій і що на неї були закладені кошти в обласному бюджеті. Це був певний прогрес.

На прийнятті програми Київоблрадою наполягала КОДА. Разом із тим, після прийняття вона так і не запрацювала. Більше того, Київська обласна державна адміністрація зняла фінансування з програми. Нагадаю, що всього на даний рік було заплпновано 12,5 млн. грн. з обласного бюджету на виконання заходів програми.

Така неузгодженість у роботі облдержадміністрації викликала спочатку здивування, а потім – обурення. Після того, як кошти передбачені на фінансування програми були зняті, пройшов не один місяць. Але віз і нині там. Навіщо розробляти програму, заккладати на неї фінансування, агітувати облраду прийняти її, потім зривати її виконння?? На ці питання комісія так і не отримала відповіді. Переконаний, що відповідальність за зрив виконання заходів програми лежить на КОДА. Повністю.

Прийняття комісією, а в перспективі обласною радою рішення про визнання незадовільною роботу обласної адміністрації в даному напрямку має бути серйозним індикатором для виконавчої влади області. Це є маркер на який потрібно звернути увагу керівництву та вжити заходів для усунення недоліків. Система, в якій не можуть злагоджено працювати елементи, потребує втручання у вигляді ремонту або повного перезавантаження.

3) Розглянувши подання Тетіївської міської ради стосовно погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Тетіїв Київської області комісія вирішила:

 • підтримати подання Тетіївської міської ради стосовно погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Тетіїв Київської області».
 • рекомендувати голові Київської обласної ради включити в порядок денний сесії проект рішення «Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Тетіїв Київської області».
 • рекомендувати розглянути на сесії Київської обласної ради та підтримати проект рішення Київської обласної ради «Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Тетіїв Київської області».

4) Розглянувши подання Фастівської міської ради стосовно погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Тетіїв Київської області комісія вирішила:

 • підтримати питання щодо погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Фастів Київської області 
 • рекомендувати голові Київської обласної ради включити в проект порядку денного сесії проект рішення Київської обласної ради  «Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Фастів Київської області».
 • рекомендувати сесії Київської обласної ради розглянути та підтримати проект рішення Київської обласної ради «Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Фастів Київської області».

5) Розглянувши звіт щодо стану виконання за 2 квартал заходів, передбачених регіональною комплексною програмою «Розвиток лісового (муніципального) фонду Київської області на період до 2022 року» комісія вирішила:

 • звіт Департаменту агропромислового розвитку КОДА про виконання програми взяти до відома.
 • рекомендувати департаментам фінансів, агропромислового розвитку та економічного розвитку і торгівлі  Київської обласної державної адміністрації спільно відпрацювати питання щодо причин не фінансування та подальшої доцільності продовження виконання заходів  зазначеної Програми та подати пояснення на розгляд постійної комісії.

Іншими словами, комісія вирішила дати ще один шанс головному розпоряднику обласного бюджету - Київській обласній адміністрації спільно з виконавцем програми знайти шляхи для розблокування роботи програми та фінансування її заходів.

Комісія повернеться до даного питання за підсумками виконання програми за 3 квартал цього року.

6) Розглянувши звіти за I та II квартали 2018 року про результати виконання Програми збереження та раціонального відтворення родючості грунтів еродованих земель у Київській області на 2017-2021 роки комісія вирішила?

 • звіт Департаменту агропромислового розвитку КОДА про виконання програми взяти до відома.
 • враховуючи пропозицію Департаменту агропромислового розвитку КОДА рекомендувати голові Київської обласної державної адміністрації подати на розгляд сесії Київської обласної ради питання щодо дострокового припинення Програми збереження та раціонального відтворення родючості грунтів еродованих земель у Київській області на 2017-2021 роки.

7) Розглянувши повторно заяву Білоцерківської районної громадської організації «Мисливці та рибалки» про здійснення незаконного полювання на території громадської організації користувачами «Росівського» мисливського господарства ТОВ «Гран-Мисливство» комісія вирішила:

 • направити всі наявні матеріали, а саме: матеріали по Білоцерківській районній громадській організації «Мисливці та рибалки»; матеріали громадської організації користувачами «Росівського» мисливського господарства ТОВ «Гран-Мисливство» до Головного управління Держгеокадастру в Київській області для проведення перевірки викладених фактів в межах наданих повноважень.
 • ГУ Держгеокадастру в Київській області інформувати про результати проведення перевірки та вжиття заходів реагування постійну комісію.

8) Комісія прийняла до відома інформацію Депаратаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації щодо спільного відпрацювання із ініціатором звернення голови споживчого товариства «Маркавтоагромашхім» питання про відновлення та розвитку сільських територій Іванківського та Поліського районів шляхом вирощування, переробки льону - довгунця та виробництва льоноволокна для легкої промисловості.

9) Розглянувши проект рішення Київської обласної ради «Про затвердження Звіту про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації у 2017 році Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, а також Звіту з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Київської області на період на період до 2020 року та Плану заходів з її реалізації у 2015-2017 роках за 2017 рік», комісія вирішила підтримати проект рішення та рекомендувати Київській обласній раді розглянути його на пленарному засіданні сесії.

10) Розглянувши клопотання Сквирської міської ради Київської області щодо передачі земель усіх видів призначення, що знаходяться за межами міста Сквира в межах Сквирської міської ради Київської області до комунальної власності громади міста, комісія вирішила доручити юридичному управлінню виконавчого апарату Київської області відпрацювати дане питання згідно чинного законодавства України та надати відповідь заявнику.

11) Розглянувши проект рішення Київської обласної ради «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року», комісія вирішила підтримати проект рішення та рекомендувати Київській обласній раді розглянути його на пленарному засіданні сесії.

12) Зважаючи на відсутність заявника, комісія вирішила перенести на наступне засідання розгляд листа Київського еколого-культурного центру щодо заборони полювання на територіях природно-заповідного фонду.

4 коментарі:

 1. 스포츠토토
  안전놀이터
  Pretty! This has been an incredibly wonderful article. Many thanks for providing this info

  ВідповістиВидалити
 2. How do I Change Spectrum WiFi Password?

  If you are a Spectrum router user, you might need sometimes to change your password. Here is how to change Spectrum WiFi password and enter your router's IP address into your favorite web browser. Or open the "My Spectrum app." Then, select "Services." Now, to change the password, tap "Update." Enter a strong password and save changes by clicking on the "Save Changes" button. Your router might need to restart after you've entered a new password.

  Disable the WPS button on the Arris router: How?

  Simply pressing the WPS button on the Arris Router will disable the WPS feature. The user can also disable the device's WPS feature via the web-based interface. Learn more about how to disable the WPS button on my arris router. Launch the preferred web browser and navigate to the router's IP address. The IP address is on the back or bottom of the router. When the router login page appears, enter the router login username and password in the appropriate fields and click ''Login.'' Once logged into the Arris Router’s admin console, select ''Advanced. Settings.'' Select ''Wireless,'' and then ''WPS.'' Toggle the WPS switch to turn it off.

  ВідповістиВидалити