четвер, 2 липня 2015 р.

Опозиційний до України блок. Маски скинуті.

ЗАБОРОНИТИ!
«Українська» політична сила, яка відмовляється засуджувати анексію Криму та не вбачає російської агресії на Донбасі, вимагає від України піти на односторонні поступки Кремлю та його ставленикам на Донбасі.

Так, нещодавно проросійська політична сила, відома, як «Опозиційний блок» заявила, що вимагає від влади України виконати Мінські угоди в односторонньому порядку, тобто не чекаючи, поки ці угоди будуть виконані Росією та бойовиками на Донбасі.

У заяві представники Опозиційного блоку також вимагають зняти економічну блокаду з Донбасу, надати окупованим територіям “особливий статус” і так далі.

“Надання неконтрольованим територіям особливого статусу і амністія, забезпечення доступу гуманітарної допомоги і відновлення торговельно-економічних зв’язків, відновлення всіх соціальних виплат на Донбасі і децентралізація для всієї України – починаючи з сьогоднішнього дня, ці пункти Мінських угод повинні стати порядком денним для всіх органів влади”, – йдеться у заяві «Опозиційного блоку».

Більше того, у заяві члени партії пригрозили центральній владі Гаазьким трибуналом «за продовження блокади Донбасу і блокування Мінських угод».

Таким чином, ми сьогодні є свідками того, як вищевказана політична сила скинула маску і показала своє істинне обличчя - антиукраїнське.

Мало того, що деякі члени даного політичного об’єднання обгрунтовано підозрюються правоохоронними органами у матеріальній та політичній підтримці терористів, найманців та загалом сепаратистського руху на українському Донбасі, так сьогодні ця політична організація ще й вимагає від України відвести Збройні сили та підрозділи МВС, які захищають територіальну цілісність, амністувати вбивць тисяч мирних людей, українських солдат і міліціонерів.

Це є не що інше, як зрада національних інтересів України. На таку заяву повинні адекватно відреагувати Служба безпеки України, Генпрокуратура та МВС. Більше того, глибоко переконаний в тому, що політична сила, яка не засуджує анексію частини України – Криму та відкрито підтримує сепаратизм і агресора, має бути заборонена на території України.

Немає коментарів:

Дописати коментар