субота, 25 січня 2014 р.

Молебень у Згурівці за вбитими та закатованими активістами Майдану - 25.01.14

Сьогодні в Згурівці біля пам'ятника жертв голодомору та політичних репресій відбувся молебень за невинно вбитими та закатованими активістами Майдану - Сергієм Нігояном, Юрієм Вербицьким та Михайлом Жизнєвським.

Згурівчани нічого не побоялися та вийшли помолитися за сучасних Героїв України, які поклали свої життя за свободу всього народу. Це вкотре доводить те, що згурівська громада відкрито виступає за Євромайдан та зміни в країні, а також засуджує застосування сили з боку влади. У той же час, депутати від партії регіонів Згурівської районної ради, які обиралися аби представляти інтереси людей, 23 січня заявою фракції «Стабільність і розвиток» офіційно підтримали президента Януковича та будь-які дії уряду в ситуації, що склалася.

Молебень відбувся без інцидентів, без присутності міліції, представників провладної партії та очільників району. Далі фото та відео без коментарів.

Виконання Гімну України - відео Аліма Кващука.

Фото Аліма Кващука
Фото Сергія Панасюка

Дякую за увагу! Матеріал буде оновлюватися, тому запрошую ще! Наразі збираю знімки інших фотографів. Тримаймося разом і слава Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар